III KUJAWSKO-POMORSKIE
MISTRZOSTWA STRAŻAKÓW
W PŁYWANIU
50m styl dow.
50 styl dow.
Kategoria: M20
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
1 MICHAŁ ORDYNOWSKI KM PSP BYDGOSZCZ 0:28:55 359
2 RADOSŁAW KOŃCZALSKI KM PSP TORUŃ 0:28:78 350
3 JAKUB WOŹNIAK KP PSP INOWROCŁAW 0:28:88 347
4 PATRYK PIÓRKOWSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 0:28:89 346
5 TOMASZ MOLENDA KP PSP ŻNIN 0:29:06 340
6 WOJCIECH ZIEMKIEWICZ KM PSP BYDGOSZCZ 0:30:18 304
7 DOMINIK ROJEWSKI KM PSP WŁOCŁAWEK 0:31:17 276
8 TOMASZ LEWANDOWSKI KM PSP BYDGOSZCZ 0:31:17 276
9 PAWEŁ KWASEK KM PSP BYDGOSZCZ 0:31:88 258
10 PATRYK RĄCZKA KM PSP GRUDZIĄDZ 0:32:15 251
11 MATEUSZ MATUSZAK KP PSP INOWROCŁAW 0:32:62 241
12 PAWEŁ KLINGIER KP PSP CHEŁMNO 0:33:63 219
13 HUBERT KUROWSKI KP PSP ŻNIN 0:34:65 201
14 KRZYSZTOF BARAŃSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 0:34:67 200
15 TOMASZ JANKOWSKI KP PSP TUCHOLA 0:34:68 200
16 BŁAŻEJ SKORUPSKI KP PSP CHEŁMNO 0:34:96 195
17 PAWEŁ ŚWIERCZYŃSKI KM PSP GRUDZIĄDZ 0:35:08 193
18 GRZEGORZ BŁOCH KP PSP SĘPÓLNO KRAJ. 0:35:72 183
19 MAREK SZMYT KP PSP INOWROCŁAW 0:35:92 180
20 ŁUKASZ LEŚNIAK KP PSP TUCHOLA 0:36:18 176
21 JAROSŁAW UŹDZIŃSKI KP PSP GOLUB-DOBRZYŃ 0:36:44 172
22 MATEUSZ MARCZAK KP PSP TUCHOLA 0:36:64 170
23 MICHAŁ DELIKAT KP PSP SĘPÓLNO KRAJ. 0:36:67 169
24 ŁUKASZ RITTER KM PSP WŁOCŁAWEK 0:37:02 164
25 DANIEL WOJDYŁA KM PSP WŁOCŁAWEK 0:37:41 159
26 ŁUKASZ KUŁAKOWSKI KP PSP ALEKSANDRÓW KUJ. 0:37:95 153
27 KAMIL CIEPLUCH KP PSP TUCHOLA 0:38:25 149
28 KRZYSZTOF SZCZĘSNY KP PSP ALEKSANDRÓW KUJ. 0:38:51 146
29 MARCELI WRZESIŃSKI KP PSP GOLUB-DOBRZYŃ 0:38:65 144
30 ŁUKASZ POPIELSKI KP PSP MOGILNO 0:40:04 130
31 DAWID KRAJNIK KP PSP WĄBRZEŹNO 0:40:42 126
32 DANIEL OSMAŃSKI KP PSP ŻNIN 0:40:71 123
33 MACIEJ PRZYSIECKI KM PSP WŁOCŁAWEK 0:42:23 111
34 PRZEMYSŁAW KOWALSKI KP PSP BRODNICA 0:42:28 110
35 SŁAWOMIR GÓRSKI KP PSP GOLUB-DOBRZYŃ 0:43:53 101
36 PAWEŁ FILIPIAK KP PSP ŻNIN 0:44:50 94
37 RAFAŁ LICA KP PSP SĘPÓLNO KRAJ. 0:44:68 93
38 MATEUSZ MILASZEWSKI KP PSP CHEŁMNO 0:44:79 93
39 WOJCIECH MOLENDA KP PSP ŻNIN 0:45:08 91
40 BARTŁOMIEJ SARAN KP PSP MOGILNO 0:48:82 71
41 ELIASZ STAFIEJ KP PSP CHEŁMNO 0:51:66 60
42 ŁUKASZ ZIELIŃSKI KP PSP BRODNICA 0:54:64 51
43 TOMASZ SOKOŁOWSKI KP PSP MOGILNO 1:03:40 32
44 PIOTR WITKOWSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 10:00:00 0
45 DARIUSZ JĘDRO KP PSP MOGILNO 10:00:00 0
46 ŁUKASZ GROCHOWSKI KM PSP GRUDZIĄDZ 10:00:00 0
47 ŁUKASZ BORKOWSKI KP PSP GOLUB-DOBRZYŃ 10:00:00 0
48 TOMASZ BECIŃSKI KW PSP TORUŃ 10:00:00 0
RAFAŁ BĄCZEK SM TORUŃ 0:32:43 245
KAJETAN BARTOSZEWSKI SW INOWROCŁAW 0:32:63 240
PIOTR SŁOMSKI SM TORUŃ 0:35:71 183
MARCIN NOWACKI SW INOWROCŁAW 0:38:48 146
BARTOSZ ZWOLIŃSKI SM Włocławek 0:38:53 146
JAKUB LEWANDOWSKI SW INOWROCŁAW 0:45:93 86
MARCIN MIŚKIEWICZ SM Włocławek 0:54:15 52
50 styl dow.
Kategoria: M40
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
1 IRENEUSZ PICK KP PSP SĘPÓLNO KRAJ. 0:33:27 332
2 KAROL DOBRZELECKI KP PSP ALEKSANDRÓW KUJ. 0:34:30 303
3 MARIUSZ SZARECKI KP PSP RADZIEJÓW 0:35:01 285
4 PAWEŁ GAWROŃSKI KP PSP LIPNO 0:37:76 227
5 ANDRZEJ SŁUPEK KM PSP TORUŃ 0:39:55 198
6 ANDRZEJ KUJACZYŃSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 0:42:39 160
RADOSŁAW STASZKIEWICZ SM BYDGOSZCZ 0:28:84 511
TOMASZ GABRYCH SM BYDGOSZCZ 0:38:75 210
MIROSŁAW SIKORSKI SW WŁOCŁAWEK 0:38:82 209
DARIUSZ RACŁAWSKI SM TORUŃ 0:41:73 168
JERZY WYSOCKI SM BYDGOSZCZ 0:42:26 162
DARIUSZ RĘBIAŁKOWSKI SM Włocławek 0:46:72 120
DARIUSZ MARCINIAK SM Włocławek 0:49:83 99
ANDRZEJ LEWANDOWSKI SM BYDGOSZCZ 0:50:54 94
50 styl dow.
Kategoria: K20
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
1 ANNA SIEKIERKA KP PSP SĘPÓLNO KRAJ. 0:44:37 143
ANNA GRACZYK SM TORUŃ 0:46:79 122
50 styl dow.
Kategoria: OPEN
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
1 MICHAŁ ORDYNOWSKI KM PSP BYDGOSZCZ 0:28:55 359
2 RADOSŁAW KOŃCZALSKI KM PSP TORUŃ 0:28:78 350
3 RADOSŁAW STASZKIEWICZ SM BYDGOSZCZ 0:28:84 511
4 JAKUB WOŹNIAK KP PSP INOWROCŁAW 0:28:88 347
5 PATRYK PIÓRKOWSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 0:28:89 346
6 TOMASZ MOLENDA KP PSP ŻNIN 0:29:06 340
7 WOJCIECH ZIEMKIEWICZ KM PSP BYDGOSZCZ 0:30:18 304
8 TOMASZ LEWANDOWSKI KM PSP BYDGOSZCZ 0:31:17 276
9 DOMINIK ROJEWSKI KM PSP WŁOCŁAWEK 0:31:17 276
10 PAWEŁ KWASEK KM PSP BYDGOSZCZ 0:31:88 258
11 PATRYK RĄCZKA KM PSP GRUDZIĄDZ 0:32:15 251
12 RAFAŁ BĄCZEK SM TORUŃ 0:32:43 245
13 MATEUSZ MATUSZAK KP PSP INOWROCŁAW 0:32:62 241
14 KAJETAN BARTOSZEWSKI SW INOWROCŁAW 0:32:63 240
15 IRENEUSZ PICK KP PSP SĘPÓLNO KRAJ. 0:33:27 332
16 PAWEŁ KLINGIER KP PSP CHEŁMNO 0:33:63 219
17 KAROL DOBRZELECKI KP PSP ALEKSANDRÓW KUJ. 0:34:30 303
18 HUBERT KUROWSKI KP PSP ŻNIN 0:34:65 201
19 KRZYSZTOF BARAŃSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 0:34:67 200
20 TOMASZ JANKOWSKI KP PSP TUCHOLA 0:34:68 200
21 BŁAŻEJ SKORUPSKI KP PSP CHEŁMNO 0:34:96 195
22 MARIUSZ SZARECKI KP PSP RADZIEJÓW 0:35:01 285
23 PAWEŁ ŚWIERCZYŃSKI KM PSP GRUDZIĄDZ 0:35:08 193
24 PIOTR SŁOMSKI SM TORUŃ 0:35:71 183
25 GRZEGORZ BŁOCH KP PSP SĘPÓLNO KRAJ. 0:35:72 183
26 MAREK SZMYT KP PSP INOWROCŁAW 0:35:92 180
27 ŁUKASZ LEŚNIAK KP PSP TUCHOLA 0:36:18 176
28 JAROSŁAW UŹDZIŃSKI KP PSP GOLUB-DOBRZYŃ 0:36:44 172
29 MATEUSZ MARCZAK KP PSP TUCHOLA 0:36:64 170
30 MICHAŁ DELIKAT KP PSP SĘPÓLNO KRAJ. 0:36:67 169
31 ŁUKASZ RITTER KM PSP WŁOCŁAWEK 0:37:02 164
32 DANIEL WOJDYŁA KM PSP WŁOCŁAWEK 0:37:41 159
33 PAWEŁ GAWROŃSKI KP PSP LIPNO 0:37:76 227
34 ŁUKASZ KUŁAKOWSKI KP PSP ALEKSANDRÓW KUJ. 0:37:95 153
35 KAMIL CIEPLUCH KP PSP TUCHOLA 0:38:25 149
36 MARCIN NOWACKI SW INOWROCŁAW 0:38:48 146
37 KRZYSZTOF SZCZĘSNY KP PSP ALEKSANDRÓW KUJ. 0:38:51 146
38 BARTOSZ ZWOLIŃSKI SM Włocławek 0:38:53 146
39 MARCELI WRZESIŃSKI KP PSP GOLUB-DOBRZYŃ 0:38:65 144
40 TOMASZ GABRYCH SM BYDGOSZCZ 0:38:75 210
41 MIROSŁAW SIKORSKI SW WŁOCŁAWEK 0:38:82 209
42 ANDRZEJ SŁUPEK KM PSP TORUŃ 0:39:55 198
43 ŁUKASZ POPIELSKI KP PSP MOGILNO 0:40:04 130
44 DAWID KRAJNIK KP PSP WĄBRZEŹNO 0:40:42 126
45 DANIEL OSMAŃSKI KP PSP ŻNIN 0:40:71 123
46 DARIUSZ RACŁAWSKI SM TORUŃ 0:41:73 168
47 MACIEJ PRZYSIECKI KM PSP WŁOCŁAWEK 0:42:23 111
48 JERZY WYSOCKI SM BYDGOSZCZ 0:42:26 162
49 PRZEMYSŁAW KOWALSKI KP PSP BRODNICA 0:42:28 110
50 ANDRZEJ KUJACZYŃSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 0:42:39 160
51 SŁAWOMIR GÓRSKI KP PSP GOLUB-DOBRZYŃ 0:43:53 101
52 ANNA SIEKIERKA KP PSP SĘPÓLNO KRAJ. 0:44:37 143
53 PAWEŁ FILIPIAK KP PSP ŻNIN 0:44:50 94
54 RAFAŁ LICA KP PSP SĘPÓLNO KRAJ. 0:44:68 93
55 MATEUSZ MILASZEWSKI KP PSP CHEŁMNO 0:44:79 93
56 WOJCIECH MOLENDA KP PSP ŻNIN 0:45:08 91
57 JAKUB LEWANDOWSKI SW INOWROCŁAW 0:45:93 86
58 DARIUSZ RĘBIAŁKOWSKI SM Włocławek 0:46:72 120
59 ANNA GRACZYK SM TORUŃ 0:46:79 122
60 BARTŁOMIEJ SARAN KP PSP MOGILNO 0:48:82 71
61 DARIUSZ MARCINIAK SM Włocławek 0:49:83 99
62 ANDRZEJ LEWANDOWSKI SM BYDGOSZCZ 0:50:54 94
63 ELIASZ STAFIEJ KP PSP CHEŁMNO 0:51:66 60
64 MARCIN MIŚKIEWICZ SM Włocławek 0:54:15 52
65 ŁUKASZ ZIELIŃSKI KP PSP BRODNICA 0:54:64 51
66 TOMASZ SOKOŁOWSKI KP PSP MOGILNO 1:03:40 32
67 ŁUKASZ GROCHOWSKI KM PSP GRUDZIĄDZ 10:00:00 0
68 ŁUKASZ BORKOWSKI KP PSP GOLUB-DOBRZYŃ 10:00:00 0
69 DARIUSZ JĘDRO KP PSP MOGILNO 10:00:00 0
70 PIOTR WITKOWSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 10:00:00 0
71 TOMASZ BECIŃSKI KW PSP TORUŃ 10:00:00 0
50m styl klas.
50 styl klas.
Kategoria: M20
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
1 TOMASZ MOLENDA KP PSP ŻNIN 0:38:44 182
2 PIOTR MICHAŁOWSKI KW PSP TORUŃ 0:38:94 175
3 PRZEMYSŁAW JESKE KP PSP INOWROCŁAW 0:40:23 159
4 DOMINIK ROJEWSKI KM PSP WŁOCŁAWEK 0:40:35 157
5 ŁUKASZ GROCHOWSKI KM PSP GRUDZIĄDZ 0:40:41 157
6 TOMASZ LEWANDOWSKI KM PSP BYDGOSZCZ 0:40:59 154
7 TOMASZ JANKOWSKI KP PSP TUCHOLA 0:42:58 134
8 MICHAŁ FIC KM PSP TORUŃ 0:43:66 124
9 PAWEŁ SKARŻYŃSKI KP PSP BRODNICA 0:45:46 110
10 DANIEL WOJDYŁA KM PSP WŁOCŁAWEK 0:46:79 101
11 PATRYK MICHALSKI KM PSP WŁOCŁAWEK 0:46:91 100
12 ŁUKASZ LEŚNIAK KP PSP TUCHOLA 0:48:30 91
13 BŁAŻEJ SKORUPSKI KP PSP CHEŁMNO 0:48:93 88
14 ŁUKASZ RITTER KM PSP WŁOCŁAWEK 0:50:41 80
15 ADAM KRÓL KP PSP RADZIEJÓW 1:12:65 27
16 ŁUKASZ BORKOWSKI KP PSP GOLUB-DOBRZYŃ 10:00:00 0
17 SŁAWOMIR GÓRSKI KP PSP GOLUB-DOBRZYŃ 10:00:00 0
18 PIOTR WITKOWSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 10:00:00 0
19 PAWEŁ KLINGIER KP PSP CHEŁMNO 10:00:00 0
20 MAREK SZMYT KP PSP INOWROCŁAW 10:00:00 0
ŁUKASZ NOWICKI SM TORUŃ 0:39:30 170
JAKUB LEWANDOWSKI SW INOWROCŁAW 0:44:01 121
KAJETAN BARTOSZEWSKI SW INOWROCŁAW 0:45:94 106
MARCIN NOWACKI SW INOWROCŁAW 0:53:62 67
50 styl klas.
Kategoria: M40
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
1 WALDEMAR KEMPARA KP PSP RADZIEJÓW 0:39:96 236
2 KAROL DOBRZELECKI KP PSP ALEKSANDRÓW KUJ. 0:43:39 184
3 TOMASZ JELIŃSKI KM PSP GRUDZIĄDZ 0:44:69 169
4 IRENEUSZ PICK KP PSP SĘPÓLNO KRAJ. 0:45:59 159
5 WOJCIECH SIERADZKI KP PSP INOWROCŁAW 0:45:64 158
6 JANUSZ HALAK KW PSP TORUŃ 0:46:03 154
DARIUSZ RACŁAWSKI SM TORUŃ 0:48:02 136
50 styl klas.
Kategoria: K20
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
ANNA GRACZYK SM TORUŃ 0:54:38 90
50m styl mot.
50 styl mot.
Kategoria: M20
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
1 TOMASZ MOLENDA KP PSP ŻNIN 0:33:70 420
2 WOJCIECH ZIEMKIEWICZ KM PSP BYDGOSZCZ 0:33:95 411
3 DANIEL GĄSIOROWSKI KP PSP RADZIEJÓW 0:34:27 399
4 PATRYK PIÓRKOWSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 0:35:64 355
5 TOMASZ BECIŃSKI KW PSP TORUŃ 10:00:00 0
RAFAŁ BĄCZEK SM TORUŃ 0:37:92 295
ŁUKASZ NOWICKI SM TORUŃ 0:39:51 261
KAJETAN BARTOSZEWSKI SW INOWROCŁAW 10:00:00 0
50 styl mot.
Kategoria: M40
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
1 ANDRZEJ KUJACZYŃSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 1:04:72 85
RADOSŁAW STASZKIEWICZ SM BYDGOSZCZ 0:31:84 720
100m styl klas.
100 styl klas.
Kategoria: M20
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
1 PIOTR MICHAŁOWSKI KW PSP TORUŃ 1:27:95 133
2 ŁUKASZ GROCHOWSKI KM PSP GRUDZIĄDZ 1:29:05 128
3 TOMASZ LEWANDOWSKI KM PSP BYDGOSZCZ 1:29:64 126
4 PRZEMYSŁAW JESKE KP PSP INOWROCŁAW 1:33:20 112
5 PAWEŁ KWASEK KM PSP BYDGOSZCZ 1:35:58 103
6 KRZYSZTOF BARAŃSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 1:39:46 92
7 DANIEL OSMAŃSKI KP PSP ŻNIN 1:47:69 72
8 WOJCIECH MOLENDA KP PSP ŻNIN 1:58:20 54
MICHAŁ BATOR SM TORUŃ 1:36:21 101
ŁUKASZ JANKOWSKI SM TORUŃ 2:04:80 46
ŁUKASZ NOWICKI SM TORUŃ 10:00:00 0
100 styl klas.
Kategoria: M40
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
1 IRENEUSZ PICK KP PSP SĘPÓLNO KRAJ. 1:41:49 122
2 KAROL DOBRZELECKI KP PSP ALEKSANDRÓW KUJ. 1:42:68 118
3 TOMASZ JELIŃSKI KM PSP GRUDZIĄDZ 1:46:19 107
4 WOJCIECH SIERADZKI KP PSP INOWROCŁAW 1:46:43 106
5 GAWROŃSKI PAWEŁ KP PSP LIPNO 1:56:81 80
6 JANUSZ HALAK KW PSP TORUŃ 1:57:06 79
DARIUSZ RACŁAWSKI SM TORUŃ 1:48:59 100
100m styl dow.
100 styl dow.
Kategoria: M20
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
1 MICHAŁ ORDYNOWSKI KM PSP BYDGOSZCZ 1:07:63 555
2 PATRYK PIÓRKOWSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 1:07:99 547
3 JAKUB WOŹNIAK KP PSP INOWROCŁAW 1:11:28 474
4 WOJCIECH ZIEMKIEWICZ KM PSP BYDGOSZCZ 1:11:41 472
5 MAREK SZMYT KP PSP INOWROCŁAW 1:20:16 333
6 KRZYSZTOF BARAŃSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 1:26:47 265
7 MATEUSZ MARCZAK KP PSP TUCHOLA 1:36:11 193
8 BARTŁOMIEJ SARAN KP PSP MOGILNO 10:00:00 0
9 TOMASZ SOKOŁOWSKI KP PSP MOGILNO 10:00:00 0
PIOTR SŁOMSKI SM TORUŃ 1:21:55 317
100 styl dow.
Kategoria: M40
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
1 WOJCIECH SIERADZKI KP PSP INOWROCŁAW 1:28:26 346
2 ANDRZEJ SŁUPEK KM PSP TORUŃ 1:31:36 312
3 TOMASZ ŁOŚ KP PSP ALEKSANDRÓW KUJ. 1:33:94 287
MIROSŁAW SIKORSKI SW WŁOCŁAWEK 1:29:10 336
100m styl zmien.
100 styl zm.
Kategoria: M20
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
1 PIOTR MICHAŁOWSKI KW PSP TORUŃ 1:20:05 254
2 DANIEL GĄSIOROWSKI KP PSP RADZIEJÓW 1:21:03 245
3 TOMASZ BECIŃSKI KW PSP TORUŃ 10:00:00 0
MICHAŁ BATOR SM TORUŃ 1:33:73 158
100 styl zm.
Kategoria: M40
Miejsce Zawodnik Jednostka Czas Punkty
1 PAWEŁ GAWROŃSKI KP PSP LIPNO 1:54:61 125
2 ANDRZEJ KUJACZYŃSKI KP PSP WĄBRZEŹNO 2:21:46 66